2103/183
Carl Baagøe (f. København 1829, d. Snekkersten 1902)
Marine med et dansk sejlskib. Sign. Carl Baagøe 1857. Olie på lærred. 20×27.
Krakeleringer og retoucheringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
41 bud