Foto endnu ikke klar
893/801
Lise Malinovsky (f. København 1957)
“Hov Hov”. Sign. på bagsiden Lise Malinovsky 96/97. Olie på lærred. 130×195
Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 4. marts 2020
Vurdering
Hammerslag