1319/1568
Grammofon med optræk og tragt af messing samt pladesamling på ca. 100 plader og to æsker med stifter. Betegnet His Master's Voice. 20/21 årh. Boksen 37×37×17 cm.
Ny text 29.04 2013
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Afslag på træ. Defekt pickup.
Varia, 9. maj 2013
Vurdering
Hammerslag
38 bud