2110/979
Ubekendt design
Et par væglamper af messing med skærme af røgfarvet plast. 1970'erne. H. 29. (2)
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 9. marts 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|