2440/758
Frank Hammershøj (f. Assens 1940, d. 2013)
“I en lys have”, 1972. Sign. FH. Olie på masonit. 69×84. Uindrammet.
Mindre afskalninger. Mindre misfarvninger. Herudover original stand.
Fra
i
Vurdering
100483 |