2024/44
Ampel med kuppel af matteret glas, montering af patineret messing. 20. årh. H. 65. Diam. 29.
Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. juni 2020
Vurdering
Hammerslag