2025/​212

DSB hattehylde af sortlakeret metal med overliggende samt mindre underliggende hylde. H. 24,5. B. 189. D. 40.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte afskalninger. Én bøjle til net mangler.

Ældre malerier, møbler og varia, 15. juni 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.100 DKK

(Autobud) 1.100 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK