2004/876
Ubekendt design
Industriel loftslampe af kobber. H. 45. Diam. 48.
Brugsslitage. Nogle ridser, mærker og mindre buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag