2119/77
Ovalt dansk spejl af forgyldt træ og gesso. 19. årh.s midte. H. 85. B. 68.
Top med ældre reparation. Patina.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag