2139/​634

Asger E. Bremer (f. København 1891, d. sst. 1963)

Figurkomposition. Sign. A. E. Bremer 26. Olie på lærred. 80×110.

Behov for let overfladerensning. Lærred buler let.

Moderne kunst og design, 28. september 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

600 DKK

15 bud

600 DKK
(Autobud) 550 DKK
550 DKK
(Autobud) 500 DKK
480 DKK
(Autobud) 460 DKK
440 DKK
(Autobud) 340 DKK
320 DKK
(Autobud) 300 DKK
290 DKK
(Autobud) 280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK