1413/1655
Et par Næstvedstager af messing, balusterformede stammer på runde let hvælvede fodstykker. 18. årh. H. 17. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 27. marts 2014
Vurdering
Hammerslag
30 bud