2142/9036
“GG Charm Zip Tote” taske af brunt læder med sølvfarvede beslag, to hanke, aftagelig skulderstrop, et lynlås rum med tre indvendige lommer og brunt stof for. H. 33 x B. 36 x D. 14 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og rynker på læder. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag