2142/​9036

Gucci

“GG Charm Zip Tote” taske af brunt læder med sølvfarvede beslag, to hanke, aftagelig skulderstrop, et lynlås rum med tre indvendige lommer og brunt stof for. H. 33 x B. 36 x D. 14 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og rynker på læder. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 20. oktober 2021

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK

3.000 DKK
2.900 DKK