1821/1547
Sukkerskrin af turkisfarvet glas isprængt hvidt, montering af forgyldt metal. 20. årh. H. 7,5 cm L. 10 cm B. 7 cm.
Aldersrelaterede spor.
Varia, 24. maj 2018
Vurdering
Hammerslag
14 bud