12143/42
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014)
Tre kompositioner. Alle sign. Finn Pedersen, en dateret 88. To stk. oliekridt på papir, samt en pen på papir. Rammemål 42×33. Pen 18×13. Indrammet. (3)
Kunst, antikviteter & design, 28. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag