12034/157
K. A. Borchsenius (f. 1929)
Tre kompositioner. Sign. K.A-B. Olie på plade. Rammemål 29×45, 20×37, 35×25. (3)
Kunst, antikviteter & design, 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag