2450/8
Fransk Louis XVI spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt udskåret med vase, guirlander og bladværk. 18. årh. H. 124. B. 57.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Spejl med misfarvinger. Afskalninger/afslag på ramme.
Vurdering