2442/7059
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
Uden titel. Sign. på bagsiden Lars Nørgård 87–88. Olie på lærred. 180×205. Uindrammet.
Original stand. To mindre originale huller i nederste højre hjørne.
Vurdering