2139/​636

Helge Jacobsen (f. København 1916, d. sst.)

Kompostion. Sign. Helge J. Olie og akvarel på papir. Bladstørrelse 78×100.

Undersøgt i ramme. Mindre afrivninger langs kanter.

Moderne kunst og design, 28. september 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag