2119/290
Samling af seks parfumeflakoner af glas, en dekoreret med klassisk motiv, en anden med profilportæt af kvinde. 19. årh. H. 10–18 cm. (6)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud