12108/209
Axel Jacobsen (, 19.-20. årh.)
Skovparti. Sign. Jacobsen. Olie på lærred. Lysmål 78×119. Rammemål 95×136.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud