872/956
Johannes Hofmeister (f. Hjørring 1914, d. sst. 1990)
Figurer i kystlandskab. Sign. J.H. Olie på lærred. 86×95 cm.
Malerier og grafik, 7. juni 2017
Vurdering
Hammerslag