2437/​939

Dansk møbeldesign

Cirkulært spisebord af palisander med udtræk og to tillægsplader, heraf en med sarg. H. 72. Diam./L. 112./208. (3)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder mindre ridser og mærker. Mindre mærker/afslag på kant.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?