Bram van Velde (f. Zouterwoude 1895, d. Paris 1981)
Uden titel. Sign. Bram van V, 80/100 og 20/50. To litografier i farver på rispapir. Bladstørrelse 34×31 og 41×30. (2)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
29 bud
806575 (Autobud) | ||
917299 | ||
806575 (Autobud) | ||
917299 | ||
806575 (Autobud) | ||
917299 | ||
806575 (Autobud) | ||
917299 | ||
806575 (Autobud) | ||
917299 | ||
806575 (Autobud) | ||
175192 | ||
806575 (Autobud) | ||
175192 | ||
806575 (Autobud) | ||
175192 | ||
806575 (Autobud) | ||
175192 | ||
806575 (Autobud) | ||
175192 | ||
806575 (Autobud) | ||
175192 | ||
806575 (Autobud) | ||
175192 | ||
806575 (Autobud) | ||
246527 | ||
806575 (Autobud) | ||
246527 | ||
806575 |