1803/731
Per Arnoldi (f. København 1941)
Konkret komposition. Sign. Arnoldi E.A. Litografi i farver. Lysmål 69×94.
Original stand. Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 16. januar 2018
Vurdering
Hammerslag