2124/9161
“Jige Clutch” af sort Box læder med hvide syninger og et rum med beige stof for. H. 26 x B. 34 x D. 1 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag