2125/270
To profilerede sølvrammer af træ forsølvet med bladsølv. 19. årh. Hhv. 47×60,5 (udvendig) og 40×52 (indvendig), samt 61×47,5 (udvendig) og 41×54 (indvendig). Tryk medfølger. (2).
Mindre krakeleringer. Mindre aldersslitage. Retoucheringer, afslag og afskalninger
Ældre malerier, møbler og varia, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag