2446/74
Mappin & Webb, London
Fransk rejseur af messing og slebet glas, skive af hvid emalje. Sign. Mappin & Webb Ltd. 19. årh. H. 9. B. 5,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Optræksnøgle. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering