2043/​683

Mogens Vantore (f. København 1895, d. Helsinge 1977)

Landskab. Sign. Vantore. Olie på lærred. 57×67.

Original stand.

Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020

Vur­dering

4.000 kr.

Hammerslag

2.100 kr.

2.100 kr.