12203/58
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
“Femme et Faune familier”. Sign. Corneille 78. Akvatinteradering nr. 93/100. Udgivet af Galerie GKM, Malmø. Motivmål 64,4×49. Bladmål 76×57. Uindrammet.
Lysrand efter tidligere passepartout
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag