2438/​904

Ubekendt møbeldesign

To-personers “clubsofa” med ben af bøg, betrukket med patineret cognacfarvet skind. 1980–90'erne. L. 140.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Patineret skind.

I Aarhus
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?