2142/9287
“Clemence” pung af brunt monogram kanvas med gyldne beslag, et lynlås rum med to sidelommer, otte kortpladser, to rum opdelt af en lynlås lomme og bordeaux læderfor. 2015. H. 8,5 x B. 19,5 x D. 1,5 cm.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Lidt ridser på beslag. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag