2142/​9287

Louis Vuitton

“Clemence” pung af brunt monogram kanvas med gyldne beslag, et lynlås rum med to sidelommer, otte kortpladser, to rum opdelt af en lynlås lomme og bordeaux læderfor. 2015. H. 8,5 x B. 19,5 x D. 1,5 cm.

Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Lidt ridser på beslag. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 20. oktober 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.700 DKK

2.700 DKK