Vintage ygsæk af mørkebrunt quiltet læder med gyldne beslag, to kædehanke, en udvendig forlomme, et rum med snorelukning og mørkebrunt læderfor. H. 23 x B. 21 x D. 11 cm. Start 1980'erne.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og slitage på læder. Farveforskel på læder under flap. Eftermonterede uoriginale skruer under CC låse. Vintage og derfor uden datokode. Alle mål er cirkamål.
66840 | ||
1099582 |