2436/​35

Dansk Louis XVI piedestalskab af senere forgyldt og bemalet træ. 18. årh.s slutning. H. 107. B. 51. D. 40.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Senere bemaling.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

10 bud

840150 4.800 DKK
99716 (Autobud) 4.600 DKK
840150 4.400 DKK
99716 (Autobud) 4.200 DKK
840150 4.000 DKK
99716 3.800 DKK
840150 3.600 DKK
99716 3.400 DKK
840150 3.200 DKK
989296 3.000 DKK