2436/35
Dansk Louis XVI piedestalskab af senere forgyldt og bemalet træ. 18. årh.s slutning. H. 107. B. 51. D. 40.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Senere bemaling.
Vurdering
10 bud
840150 | ||
99716 (Autobud) | ||
840150 | ||
99716 (Autobud) | ||
840150 | ||
99716 | ||
840150 | ||
99716 | ||
840150 | ||
989296 |