2415/​256

Bordramme af forgyldt bronze i form af gennembrudt bladværk prydet med similisten, med ur. 20. årh. H. 30 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten af urværket.

Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag