2415/256
Bordramme af forgyldt bronze i form af gennembrudt bladværk prydet med similisten, med ur. 20. årh. H. 30 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten af urværket.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag