12050/​11

Toiletbordsgarniture af sterlingsølv, støbt med putti, rocailler og bladværk, 20. årh. Bestående af håndspejl, klæde- og hårbørste samt løst låg. Samlet vægt 519 g. L. 24. (5)

Mindre buler, ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 10. december 2020

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag

650 DKK

650 DKK
600 DKK
(Autobud) 550 DKK
500 DKK
420 DKK
400 DKK