12050/11
Toiletbordsgarniture af sterlingsølv, støbt med putti, rocailler og bladværk, 20. årh. Bestående af håndspejl, klæde- og hårbørste samt løst låg. Samlet vægt 519 g. L. 24. (5)
Mindre buler, ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 10. december 2020
Vurdering
Hammerslag