1803/1580
Diverse dele udskåret rav, heriblandt 5 knapper og et vedhæng. (11)
Dette emne handles i fuldmoms
En del limet. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 18. januar 2018
Vurdering
Hammerslag