11945/80
J. F. Willumsen, efter (f. København 1863, d. Cannes 1958)
Gengivelse af “Vandbæreren” Tryksign. JFW, 1914. Olietryk på kraftig pap. 54×41.
Enkelte små ridser i tryk.
Kunst, antikviteter & design, 7. november 2019
Vurdering
Hammerslag