12013/​49 Gunnar Aagaard Andersen: Komposition. Sign. Aagaard Andersen 77, 117/300. Litografi i farver. Bladstørrelse 64,5×46,5. Uindrammet.

Be­skriv­el­se

Komposition. Sign. Aagaard Andersen 77, 117/300. Litografi i farver. Bladstørrelse 64,5×46,5. Uindrammet.

Sælger oplyser

Trykmærker. Håndteringsmærker.

Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020

Kunstner

Gunnar Aagaard Andersen (f. Ordrup 1919, d. Munkerup 1982)

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag

800 kr.

800 kr.
750 kr.