1950/919
Oda Knudsen (f. Beder 1938)
“Angst, fældede træer og døde dyr”. Sign. Oda Knudsen. Olie på lærred. 40×40.
Moderne kunst og design, 10. december 2019
Vurdering
Hammerslag