2012/4588
1938. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 24 Sep. 1938 med 5 stk. 20 øre, rød + 22 stk. Thiele 1 kr. orange, stemplet “GRØNLANDS STYRELSE/REVISIONSKONTORET” med krone. En side sidder løst [ ⊙ ]
Frimærker, 22. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud