1537/1217
Herrearmbåndsur af stål. Model Seamaster. Quartz med dato. Urets B. ca. 39 mm. 1970'erne.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Krone mangler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Smykker, 9. september 2015
Vurdering
Hammerslag