1537/​1217

Omega

Herrearmbåndsur af stål. Model Seamaster. Quartz med dato. Urets B. ca. 39 mm. 1970'erne.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Krone mangler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Smykker, 9. september 2015

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag