12104/211
Nils Erik Gjerdevik (f. Oslo 1962, d. København 2016)
Komposition. Sign. Gjerdevik 2011. Litografi i farver nr. 3/5. Bladmål 100×66,5. Rammemål 109×76.
Mindre afskalning i rammens maling.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag