12104/​211

Nils Erik Gjerdevik (f. Oslo 1962, d. København 2016)

Komposition. Sign. Gjerdevik 2011. Litografi i farver nr. 3/5. Bladmål 100×66,5. Rammemål 109×76.

Mindre afskalning i rammens maling.

Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag