2032/​4551

1927. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 20 Dec. 1927 med 9 stk. 20 øre, rød, stemplet med “Nr.25 AVANE”. Pæn kvalitet

Frimærker, 9. august 2020

Vur­dering

500 DKK

Hammerslag

900 DKK

(Autobud) 900 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK
(Autobud) 700 DKK
700 DKK
(Autobud) 650 DKK
600 DKK
500 DKK