2048/​668

Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)

Uden titel Sign. Bech 97, 149/230. Litografi i farver. Lysmål 35×47.

Original stand. Undersøgt i ramme.

Moderne kunst og design, 24. november 2020

Vur­dering

8.000–10.000 kr.

Hammerslag

8.500 kr.

15 bud

8.500 kr.
(Autobud) 8.000 kr.
8.000 kr.
(Autobud) 7.500 kr.
7.000 kr.
(Autobud) 6.500 kr.
6.000 kr.
5.500 kr.
(Autobud) 5.000 kr.
5.000 kr.
4.800 kr.
4.600 kr.
4.400 kr.
4.200 kr.
4.000 kr.