12040/158
Fransk kaminur af forgyldt metal, på urhus stående ung mand. 19. årh. H. 50. B. 30.
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Ingen optræksnøgle.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag