785/15
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Figurkomposition. Sign. Corneille 50. Akvarel og gouache på papir. Lysmål 23,5×36,5.
Cobra, 3. marts 2008
Vurdering
Hammerslag