2124/7551
Benny Dröscher (f. Aalborg 1971)
Komposition. Sign. Benny Dröscher, 96/125. Litografi i farver. Bladstørrelse 66×49.
Dette emne handles i fuldmoms
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
29 bud