1908/84
Et par engelske lampeborde af mahogni, sarg med skuffe. 20. årh. H. 68. B. 41. D. 41. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier og møbler, 18. februar 2019
Vurdering
Hammerslag
22 bud