2413/640
Ubekendt kunstner, 20. årh.
Model. Usign. Olie på lærred. 92×73.
Lærredet er dubleret. Talrige krakeleringer. Retoucheringer. Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 26. marts 2024
Vurdering
Hammerslag