2413/​640

Ubekendt kunstner, 20. årh.

Model. Usign. Olie på lærred. 92×73.

Lærredet er dubleret. Talrige krakeleringer. Retoucheringer. Mindre afskalninger.

Moderne kunst og design, 26. marts 2024

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag