12022/47
Léopold de Moulignon, efter
En Odalisk, ca. 1865. Tryksign. Litografi på papir. Indrammet i samtidig mahogni ramme. Rammemål 37,5×32,5. 27,5×22,5.
Ramme med enkelte skrammer.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag