12022/​47

Léopold de Moulignon, efter

En Odalisk, ca. 1865. Tryksign. Litografi på papir. Indrammet i samtidig mahogni ramme. Rammemål 37,5×32,5. 27,5×22,5.

Ramme med enkelte skrammer.

Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag